»
Takaisin
»
Lisää uutisia

D13 lähti kahdella joukkueella PTU turnaukseen monelle pelaajalle ja valmentajalle lähes tuntemattomaksi jääneelle Reposaaren kentälle. Isäntäseura oli järjestänyt paikalle kioskin josta sai kahvia ja makkaraa ym. Lisäksi ROLL ja Satu hoitivat tyylikkäästi

Lue lisää »

Vaiks kui kaukan ja iha oudol kentäl

D13 lähti kahdella joukkueella PTU turnaukseen monelle pelaajalle ja valmentajalle lähes tuntemattomaksi jääneelle Reposaaren kentälle. Isäntäseura oli järjestänyt paikalle kioskin josta sai kahvia ja makkaraa ym. Lisäksi ROLL ja Satu hoitivat tyylikkääs

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
E11 (07)P12 Liiga 8v8
9
Tou
klo 18:00
Kaarina KHT B Erotuomarinkatu 6
KaaPo/07 - KF Karhu-Futis
8-0
D13 (05) KF/MuSa YJP13 Kakkonen
10
Tou
klo 18:30
Euran tekonurmi A
EuPa sininen - KF MuSa YJ2
0-4
D13 (05) KF/MuSa YJP13 Liiga
11
Tou
klo 18:00
Raisio Kerttula KHT B
RaiFu Vihreä - KF MuSa YJ
1-4
D/E-tytötT12 Ykkönen 8v8
12
Tou
klo 15:15
Karhuhalli A
KF Koitto YJ - SoVo
2-1
D13 (05) KF/MuSa YJP13 Liiga
16
Tou
klo 19:00
Karhuhalli
KF MuSa YJ - LoPS YJ
3-8
F8 (10)P8 Liiga 5v5
17
Tou
klo 18:25
Huittinen Pellonpuisto TN B1
KF Kontiot - FC Jazz White
3-0
F8 (10)P8 Liiga 5v5
17
Tou
klo 18:50
Huittinen Pellonpuisto TN B1
EuPa P10 - KF Kontiot
2-5
D13 (05) KF/MuSa YJP13 Kakkonen
17
Tou
klo 19:00
Karhuhalli
KF MuSa YJ2 - LoPS Yellow
10-0
F8 (10)P8 Liiga 5v5
17
Tou
klo 19:15
Huittinen Pellonpuisto TN B2
KF Kontiot - LLuja
3-0
F8 (10)P8 Liiga 5v5
17
Tou
klo 19:40
Huittinen Pellonpuisto TN B2
FC Rauma - KF Kontiot
0-4
D/E-tytötT12 Ykkönen 8v8
18
Tou
klo 18:00
Honkala nurmi B
FC HaPo - KF Koitto YJ
2-1
D/E-tytötT11 8v8
19
Tou
klo 15:30
Äijänsuo stadion A
FC HaPo/T-2007 - KF Karhu-Futis
3-0
D/E-tytötT11 8v8
19
Tou
klo 16:00
Äijänsuo stadion A
KF Karhu-Futis - P-Iirot
0-2
D/E-tytötT11 8v8
19
Tou
klo 17:00
Äijänsuo stadion A
LLuja - KF Karhu-Futis
2-0
D/E-tytötT11 8v8
19
Tou
klo 17:30
Äijänsuo stadion A
KF Karhu-Futis - Koitto
2-0
D13 (05) KF/MuSa YJPTU-turnaus
20
Tou
klo 9:00
Reposaari 1
PTU - KF /MuSa YJ Sininen
2-4
D13 (05) KF/MuSa YJPTU-turnaus
20
Tou
klo 9:00
Reposaari 2
PTU Raita - KF /MuSa YJ Valkoinen
1-7
D13 (05) KF/MuSa YJPTU-turnaus
20
Tou
klo 10:40
Reposaari 1
KF /MuSa YJ Sininen - KaPa Punainen
6-0
D13 (05) KF/MuSa YJPTU-turnaus
20
Tou
klo 10:40
Reposaari 2
KF /MuSa YJ Valkoinen - KaPa Keltainen
10-0
E11 (07)P11 Ykkönen 8v8
20
Tou
klo 11:00
Äijänsuo stadion B
PTU - KF Otsot
1-1
E11 (07)P11 Ykkönen 8v8
20
Tou
klo 12:00
Äijänsuo stadion A
KF Otsot - TOVE White
3-0
E11 (07)P11 Ykkönen 8v8
20
Tou
klo 12:30
Äijänsuo stadion A
FC Rauma - KF Otsot
1-1
E11 (07)P11 Ykkönen 8v8
20
Tou
klo 13:00
Äijänsuo stadion A
KF Otsot - P-Iirot
2-4
D13 (05) KF/MuSa YJPTU-turnaus
20
Tou
klo 13:10
Reposaari 1
Nasta - KF /MuSa YJ Sininen
0-5
D13 (05) KF/MuSa YJPTU-turnaus
20
Tou
klo 13:10
Reposaari 2
FC Eurajoki - KF /MuSa YJ Valkoinen
1-4
D13 (05) KF/MuSa YJPTU-turnaus
20
Tou
klo 15:00
Reposaari 2
KF MuSa YJ Sininen - KF/MuSa YJ Valkoinen
1-1
F8 (10)P8 Ykkönen 5v5
20
Tou
klo 16:30
Noormarkku nurmi A2
FC Jazz Black - KF Otsot
F8 (10)P8 Ykkönen 5v5
20
Tou
klo 17:30
Noormarkku nurmi A1
KF Otsot - TOVE
F8 (10)P8 Ykkönen 5v5
20
Tou
klo 18:00
Noormarkku nurmi A1
KaPa - KF Otsot
F8 (10)P8 Ykkönen 5v5
20
Tou
klo 18:30
Noormarkku nurmi A1
KF Otsot - Koitto
D/E-tytötT12 Ykkönen 8v8
22
Tou
klo 18:00
Noormarkku nurmi A
KF Koitto YJ - FC Rauma
1-3
D13 (05) KF/MuSa YJP13 Liiga
23
Tou
klo 18:30
Itäpori nurmi A
KF MuSa YJ - EuPa
D13 (05) KF/MuSa YJP13 Kakkonen
25
Tou
klo 18:00
Nakkila nurmi A
Nasta - KF MuSa YJ2
E11 (07)P12 Liiga 8v8
25
Tou
klo 18:30
Herralahti TN A
FC Jazz/White - KF Karhu-Futis
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
Karhu-Futis Ry
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat